Podmínky pro zúčastnění se hry

Při hraní paintballu je nutné mít na paměti pár základních pravidel. Jedná se o především bezpečnost na hřišti, chránící Vás i Vaše blízké.

Dále byste měli vědet, že minimální počet hráčů, pro který organizujeme paintball na našem hřišti je 6. Pokud je Vás méně, můžete přijít na námi organizované veřejné akce. Doporučený počet hráčů pro hru je 10-12.

 

Doporučený věk účastníků je 18 let, pokud jste mladší, je nutné přinést podepsaný souhlas zákonného zástupce.

 

Mimořádné podmínky pro získání slevy:

Získat slevu ve stanovéné výši mohou pouze osoby, které vyplnily dotazník. Tato sleva se vztahuje pouze na JEDNU osobu (která vyplnila dotazník) a je nutné ji vyčerpat do jednoho roku od vyplnění. Je také možné vystavit JEDEN poukaz se slevou z původní ceny 500 Kč, který je přenosný.

Bezpečnost na hřišti

Základní podmínkou pro bezpečnou hru je dodržení jednoduchých pravidel. Nejdůležitější je ochranná maska, která chrání obličej a oči. Tuto masku si při hře nesundávejte! Její sundání a případné otření skel je možné až za bezpečnostní sítí. Možná budete překvapeni, ale při dodržení základních pravidel bezpečnosti, patří paintball mezi nejméně rizikové sporty!

Dále je dobré, pamatovat na možná zranění a proto si mimo hru zajistit zbraň proti náhodnému vystřelení. Při hře také není povolen jakýkoli fyzický kontakt, střílení po zvířectvu a ptactvu apod. Při nedodržení podmínek, můžete být ze hřiště vykázáni.

Samozřejmě budete zaškoleni přímo na hřišti organizátorem akce, budete mít prostor na Vaše dotazy a pak už Vás nic nebude rušit a vrhnete se přímo do akce.

Přejeme Vám příjemný zážitek!

 

Veškeré náměty ke stránkám posílejte na adresu: info@paintball4fun.cz